Duur
3 dagen
Prijs
€ 625 ,- | Onze cursussen zijn BTW-vrij
Betaling
Bovenstaande prijs geldt voor inschrijving via de site en betaling met iDEAL. Je ontvangt automatisch een factuur via e-mail. Deze bestelwijze heeft onze voorkeur.
FACTUUR
HEB JE NIET DE MOGELIJKHEID OM MET IDEAL TE BETALEN EN WIL JE MET EEN FACTUUR VOORAF BETALEN? KIES DAN VOOR BETALING VIA FACTUUR. JE ONTVANGT DE FACTUUR DIRECT IN JE MAILBOX. JE INSCHRIJVING IS PAS DEFINITIEF ALS WE HET BEDRAG HEBBEN ONTVANGEN OP DE REKENING VAN NIA ACADEMIE. LET OP, VOOR DEZE BETAALWIJZE BRENGEN WE € 12,50 ADMINISTRATIEKOSTEN IN REKENING.
Certificaat
Na het afronden van deze training ontvang je het certificaat ‘Moodboarding Pro' van NIA ACADEMIE.
Doelgroep
Ervaren Interieurontwerpers en -stylisten en studenten die Interieurstyling (Fase 1) hebben afgerond.
Lunch
We serveren tijdens deze cursus en lunchbox
Aantal deelnemers
Minimaal 8, maximaal 12 personen
Huiswerkbelasting
12 uur per week (voorafgaand aan deze cursus maak je ook al huiswerk!)
Minimale vaardigheden
Je hebt ervaring met het werken met moodboards op professioneel vlak
Locatie
De Woonindustrie | Symfonielaan 1 | Nieuwegein
Lestijden
10.00 tot 16.00 uur | pauze 12.30 tot 13.30 uur
Schrijf je in met de groene button onder aan de pagina
UWV
NIA ACADEMIE is een erkend opleidingsinstituut voor het UWV. Kom jij in aanmerking voor een scholingsbudget van het UWV? Neem dan contact op met je werkcoach en de administratie van de NIA ACADEMIE: administratie@nia-academie.nl